Przeskocz do treści

Wypromowanie strony w sieci

Bardzo wiele osób zastanawia się czy promowanie oraz reklama internetowa stron dużo kosztuje, dlatego ja chciałabym właśnie w tym artykule odpowiedzieć na to pytanie, i mam nadzieje, że będzie to wyczerpująca odpowiedź. Otóż w dzisiejszym świecie chcąc wypromować stronę internetową wcale nie potrzebujemy dużego kapitału finansowego. Teraz nie jest opłacalne wykupywanie reklam i bannerów, teraz pozycjonowanie stron jest najlepszym sposobem na wypromowanie strony. Jednym z najlepszych sposobów marketingowy jest chociażby umieszczenie naszej stronie w katalogu stron www.

internet
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Dla wyjaśnienia katalog stron www to strona na której znajduje się twoja strona w wyszukiwarce. Promocja stron polega na tym, że zawsze kiedy dodajemy link należy dodać opis czyli artykuł na temat promowanej strony. Taki artykuł powinien składać się z co najmniej 300 znaków oraz tekst ten powinien być niezwłocznie unikalny, gdyż właśnie ta cecha naszego testu wpływa na stabilność pozycjonowania strony w sieci. Gdy skopiujesz dany artykuł z innej strony to istnieje duże prawdopodobieństwo, że w niedalekiej przyszłości artykuł zostanie określony jako duplicate content. Za tym oczywiście idzie usunięcie strony z listy wyszukiwarek. Musimy wiedzieć, że czasami taka promocja stron internetowych nic nie kosztuje, gdyż można także znaleźć darmowe katalogi stron.

Jeszcze lepiej jest wtedy gdy katalog stron www jest moderowany, gdyż to gwarantuje to już pełna droga do sukcesu promocji strony w sieci. Pewnie większość nie ma pojęcia na czym taki katalog polega, dlatego też wyjaśnię, ze moderowany katalog stron www polega na tym, że każdy wpis jest przeglądany oraz akceptowany przez moderatora portalu. Nie należy ufać katalogom w których nie ma moderacji ponieważ wcześniej czy później zostaną one skasowane przez google. Modernizacja nie tyko gwarantuje nam pełną drogę do sukcesu, ale także to, że wpisy nie są dodawane przez automaty czyli aplikacje, które masowo dodają wpisy do katalogów. Należy dodawać strony do katalogów po to by została ona wypromowana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *